Samsung AC035RN1DKG/EU beltéri egység
Tulajdonságok:
- Kétlépcsős hűtés: Gyorshűtés és WindFree™ hűtés
- Lamellaszög: 37°-87°; Lamellaszélesség: 100 mm
- Beépített páratartalom érzékelő
- Csak 135 milliméteres magasság
- Beépített cseppvízszivattyú (750 mm H₂O)
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 970 x 135 x 410 |
| Beltéri súly (kg) | 9.2 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 35/32/29 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.2 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC071RNNDKG/EU beltéri egység
6,8 kW-os WindFree™ 4-utas 600x600 kazettás beltéri egység
300.854 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035RNJDKG/EU beltéri egység
3,5 kW-os konzol (parapet, padlón álló) beltéri egység
301.503 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035BNJPKG/EU konzol beltéri egység
3,5 kW-os konzol (parapet, padlón álló) beltéri egység
301.503 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052BNLDKG/EU légcsatornázható beltéri egység
5,0 kW-os közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
301.503 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052RNMDKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
298.314 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052BNMPKG/EU légcsatornázható beltéri egység
5,0 kW-os Közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
298.314 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071RNCDKG/EU beltéri egység
7,1 kW-os mennyezet alatti flexi beltéri egység
307.551 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BNCPKG/EU beltéri egység
7,1 kW-os Mennyezet alatti beltéri egység
307.551 Ft