Samsung AC052RXADKG/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 880 x 638 x 310 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | - 20~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | - 15~50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 43.5 |
| Kültéri zajszint (dB) | 48/48 |
| Légszállítás (m3/perc) | 40 m³/min |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC120BN6PKG/EU 360° körkazettás beltéri egység
12,1 kW-os 360° körkazettás beltéri egység
589.656 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120RN4PKG/EU beltéri egység
12,0 kW-os 360° körkazettás beltéri egység
589.656 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC026BXAPKG/EU kültéri egység
2,6 kW-os CAC High Efficiency kültéri egység
604.205 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC140BN6PKG/EU 360° körkazettás beltéri egység
13,4 kW-os 360° körkazettás beltéri egység
624.629 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC140RN4PKG/EU beltéri egység
13,4 kW-os 360° körkazettás beltéri egység
624.629 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100RN4PKG/EU beltéri egység
10,0 kW-os 360° körkazettás beltéri egység
536.477 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100BN6PKG/EU 360° körkazettás beltéri egység
10,0 kW-os 360° körkazettás beltéri egység
536.477 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BN6PKG/EU 360° körkazettás beltéri egység
7,1 kW-os 360° körkazettás beltéri egység
498.189 Ft