Samsung AC100RNMDKG/EU beltéri egység
Tulajdonságok:
- Külső statikus nyomástartomány 0-tól 147 Pa-ig
- Hosszú élettartamú, mosható szűrővel
- Automatikus újraindítás funkció
- Opcionális beépíthető/kihelyezett cseppvízszivattyú (750 mm H₂O)
- S-Plasma ionizátor (opcionális)
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 110 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 1200 x 250 x 700 |
| Beltéri súly (kg) | 34 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 34/32/30 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 5.8 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 11.2 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 10 |
| Teljesítmény hűtés! | 10kW |
| Teljesítmény hűtés | 10 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC100BNMPKG/EU légcsatornázható beltéri egység
10,0 kW-os Közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
382.717 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100BN4PKG/EU kazettás beltéri egység
10,0 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
383.346 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100RN4DKG/EU beltéri egység
10,0 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
383.346 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BN4PKG/EU kazettás beltéri egység
7,1 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
358.112 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071RN4DKG/EU beltéri egység
7,1 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
358.112 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120RNMDKG/EU beltéri egység
12,0 kW-os közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
411.015 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120BNMPKG/EU légcsatornázható beltéri egység
12,1 kW-os Közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
411.015 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052RNJDKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os konzol (parapet, padlón álló) beltéri egység
349.557 Ft