Samsung AC100RXADNG/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 110 m2 |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 940 x 998 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | - 20~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | - 15~50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 74 |
| Kültéri zajszint (dB) | 54/52 |
| Légszállítás (m3/perc) | 74 m³/min |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 10.8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 9.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 10kW |
| Teljesítmény hűtés | 10 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BXAPNG/EU kültéri egység
7,1 kW-os CAC High Efficiency kültéri egység, 3 fázis
1.064.588 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100RXADKG/EU kültéri egység
10 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 1 fázis
1.018.455 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120RXADKG/EU kültéri egység
12 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 1 fázis
1.123.210 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BXAPKG/EU kültéri egység
7,1 kW-os CAC High Efficiency kültéri egység, 1 fázis
1.013.893 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC200KNHPKH/EU beltéri egység
20 kW-os magas ESP légcsatornázható beltéri egység
1.141.679 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC140RXADKG/EU kültéri egység
14 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 1 fázis
1.151.870 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120RXADNG/EU kültéri egység
12 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 3 fázis
1.178.297 Ft