Samsung AC120BXAPNG/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Beltéri zajszint (H/L) | 45/40/35 |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 940 x 1420 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | - 25 ~ 24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -20 ~ 52°C |
| Kültéri súly (kg) | 100 |
| Kültéri zajszint (dB) | 69 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.3 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 13.2 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 12.1 |
| Teljesítmény hűtés! | 15kW |
| Teljesítmény hűtés | 15 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC140BXAPNG/EU kültéri egység
13,4 kW-os CAC High Efficiency kültéri egység, 3 fázis
1.612.453 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100BXAPNG/EU kültéri egység
10,0 kW-os CAC High Efficiency kültéri egység, 3 fázis
1.425.067 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100BXAPKG/EU kültéri egység
10,0 kW-os CAC High Efficiency kültéri egység, 1 fázis
1.361.751 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC250KNHPKH/EU beltéri egység
25 kW-os magas ESP légcsatornázható beltéri egység
1.313.313 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC140RXADNG/EU kültéri egység
14 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 3 fázis
1.209.187 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120RXADNG/EU kültéri egység
12 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 3 fázis
1.178.297 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC140RXADKG/EU kültéri egység
14 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 1 fázis
1.151.870 Ft