Samsung AC120RNCDKG/EU beltéri egység
Tulajdonságok:
- Vízszintes telepítés
- Levegőbefúvás egy állítható lamellán keresztül; Lamellaszög: 4°-45°
- Hosszú élettartalmú, mosható, HD 40 szűrő
- S-Plasma ionizátor (opcionális)
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1650 x 235 x 675 |
| Beltéri súly (kg) | 41.5 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 44/41/37 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.1 |
| SEER jósági tényező hűtés | 5.7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 13.2 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 12 |
| Teljesítmény hűtés! | 12kW |
| Teljesítmény hűtés | 12 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC071RXADKG/EU kültéri egység
7,1 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 1 fázis
752.617 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052BXAPKG/EU kültéri egység
5,0 kW-os CAC High Efficiency kültéri egység
790.128 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC140RNCDKG/EU beltéri egység
13,4 kW-os nagy mennyezet alatti beltéri egység
825.852 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100RNCDKG/EU beltéri egység
10 kW-os nagy mennyezet alatti beltéri egység
681.951 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035BXAPKG/EU kültéri egység
3,5 kW-os CAC High Efficiency kültéri egység
674.407 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC140BN6PKG/EU 360° körkazettás beltéri egység
13,4 kW-os 360° körkazettás beltéri egység
624.629 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC140RN4PKG/EU beltéri egység
13,4 kW-os 360° körkazettás beltéri egység
624.629 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC026BXAPKG/EU kültéri egység
2,6 kW-os CAC High Efficiency kültéri egység
604.205 Ft