Samsung AC140BXPDNH/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R410A |
| Kültéri méret (mm) | 940 x 1210 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | - 20~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 86.5 |
| Kültéri zajszint (dB) | 72 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 5.8 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 15.5 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 13.4 |
| Teljesítmény hűtés! | 15kW |
| Teljesítmény hűtés | 15 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC140RXADNG/EU kültéri egység
14 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 3 fázis
1.209.187 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120RXADNG/EU kültéri egység
12 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 3 fázis
1.178.297 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC140RXADKG/EU kültéri egység
14 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 1 fázis
1.151.870 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC200KNHPKH/EU beltéri egység
20 kW-os magas ESP légcsatornázható beltéri egység
1.141.679 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120RXADKG/EU kültéri egység
12 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 1 fázis
1.123.210 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC250KNHPKH/EU beltéri egység
25 kW-os magas ESP légcsatornázható beltéri egység
1.313.313 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100RXADNG/EU kültéri egység
10 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 3 fázis
1.070.352 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BXAPNG/EU kültéri egység
7,1 kW-os CAC High Efficiency kültéri egység, 3 fázis
1.064.588 Ft