Samsung AC200KNHPKH/EU beltéri egység
Tulajdonságok:
- Külső statikus nyomástartomány 196 Pa-ig
- Hosszú élettartalmú, HD 40 szűrővel
- Automatikus újraindítás funkció
- Opcionális kihelyezett cseppvízszivattyú (750 mmH₂O)
- S-Plasma ionizátor (opcionális)
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1350 x 450 x 910 |
| Beltéri súly (kg) | 82.5 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 44/40/36 |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R410A |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 23 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 20 |
| Teljesítmény hűtés! | 20kW |
| Teljesítmény hűtés | 20 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC140RXADKG/EU kültéri egység
14 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 1 fázis
1.151.870 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120RXADKG/EU kültéri egység
12 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 1 fázis
1.123.210 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120RXADNG/EU kültéri egység
12 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 3 fázis
1.178.297 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC140RXADNG/EU kültéri egység
14 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 3 fázis
1.209.187 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100RXADNG/EU kültéri egység
10 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 3 fázis
1.070.352 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BXAPNG/EU kültéri egység
7,1 kW-os CAC High Efficiency kültéri egység, 3 fázis
1.064.588 Ft