Samsung AE080BXYDEG/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 1270 x 1018 x 530 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -30~43 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 126 |
| Kültéri zajszint (dB) | 42 dB(A) |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 8 |
| Teljesítmény hűtés | 8 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AE120CXYDGK/EU
12,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R290, 3 fázis
2.716.525 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNWTPH/EU
TDM Plus ClimateHub beépített tartályos Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi modullal, R410A, ~1/~3
2.700.771 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE120RXYDGG/EU+MIM-E03FN
12,0 kW Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3, Használati melegvíz tartály nélkül + Mono vezérlő szett (Hydro vezérlőpanel + AI Home szabályzó)
2.671.145 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160RXYDEG/EU+MIM-E03FN
16,0 kW Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~1, Használati melegvíz tartály nélkül + Mono vezérlő szett (Hydro vezérlőpanel + AI Home szabályzó)
2.824.099 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE125HCTPES/EU
EHS Quint hőszivattyú kültéri egység, 12,5 kW, R32, ~1
2.834.446 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNWSPG/EU
EHS Split ClimateHub beépített tartályos Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi modullal, R32, ~1/~3
2.641.034 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080BXYDGG/EU kültéri egység
8,0 kW-os Mono HT Quiet hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3
2.881.220 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160CXYDEK/EU kültéri egység
16,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R290, 1 fázis
2.900.069 Ft