Samsung AE080CXYBEK/EU kültéri egység
Tulajdonságok:
- Melegvíz előállítás 75 °C-os hőmérsékletig
- R290 hűtőközeggel való működésre tervezve
- Integrált fűtési, hűtési és melegvízellátási megoldás
- Harmadik féltől származó HMV tartály lehetősége
- Egyszerű telepítés, beépített hidraulikai modullal
- SmartThings kompatibilitás (beépített Wi-Fi modullal)
- PV és Smart Grid rendszerek csatlakoztatásának lehetősége
- Kétzónás szabályzás (padlófűtés + radiátorok) lehetősége
- Opcionális kiegészítő elektromos fűtés: 3 kW
- Működési tartomány: Fűtés -25~35 °C; Hűtés 10~46 °C
Paraméterek
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R290 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 35°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 10 ~ 46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 125 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 59 dB(A) |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 8 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AE260RNWSEG/EU 9kW
9,0 kW-os Split beépített tartályos Hydro egység, 260 liter, 1 fázis
2.291.845 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE260RNWSEG/EU 4,4
4,4 kW-os Split beépített tartályos Hydro egység, 260 liter, 1 fázis
2.291.845 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE260RNWSEG/EU 6,0
6,0 kW-os Split beépített tartályos Hydro egység, 260 liter, 1 fázis
2.291.845 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE120RXYDGG/EU kültéri egység
12,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3
2.263.771 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160DNZTPH/EU
TDM Plus oldalfali, 2 zónás kivitelű Hydro egység, Wi-Fi modullal, R410A, ~1/~3
2.227.143 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNWMPK/EU/8,0
8,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.351.830 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNWMPK/EU/12,0
12,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.351.830 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNWMPK/EU/16,0
16,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.351.830 Ft