Samsung AE080CXYDEK/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R290 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 35°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 10 ~ 46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 98 |
| Kültéri zajszint (dB) | 45 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.85 |
| SEER jósági tényező hűtés | 4.3 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 8 |
| Teljesítmény hűtés | 8 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung EHS TDM+ AE160MXTPEH/EU kültéri egység
16,0 kW-os TDM Plus kültéri egység, R410A, 1 fázis
2.010.692 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE050CXYBEK/EU kültéri egység
5,0 kW-os Mono R290 Pump hőszivattyú kültéri egység, hidraulikai modul, R290, 1 fázis
2.027.377 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160DXEDGG/EU
EHS Split hőszivattyú kültéri egység, 16 kW, R32, ~3
2.034.203 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160DNYTPH/EU
TDM Plus oldalfali Hydro egység, Wi-Fi modullal, R410A, ~1/~3
1.941.393 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160DXEDEG/EU
EHS Split hőszivattyú kültéri egység, 16 kW, R32, ~1
1.918.486 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080RXYDEG/EU+MIM-E03FN
8,0 kW Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~1, Használati melegvíz tartály nélkül + Mono vezérlő szett (Hydro vezérlőpanel + AI Home szabályzó)
2.066.327 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080CXYDGK/EU kültéri egység
8,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R290, 3 fázis
2.081.277 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung EHS TDM+ AE160MXTPGH/EU kültéri egység
16,0 kW-os TDM Plus kültéri egység, R410A, 3 fázis
2.112.896 Ft