Samsung AE120RXYDEG/EU kültéri egység
Tulajdonságok:
- Integrált fűtési, hűtési és melegvízellátási megoldás
- Beépített, nagy térfogatú HMV tartállyal (200L)
- SmartThings kompatibilitás (beépített Wi-Fi modullal)
- PV és Smart Grid rendszerek csatlakoztatásának lehetősége
- Kétzónás szabályzás (padlófűtés + radiátorok) lehetősége
- Beépített fűtőpatron: ~1: 2/4 kW; ~3: 6 kW
- Működési tartomány: Fűtés -25~35 °C; Hűtés 10~46 °C
- Alaptartozék: AI Home 7" érintőképernyős vezetékes szabályzó
Paraméterek
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 940 x 1420 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~35 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 110 |
| Kültéri zajszint (dB) | 50/50 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 12 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 12 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AE050CXYDEK/EU kültéri egység + MIM-E03FN
5,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R290, 1 fázis + Új Mono vezérlő szett (Hydro szelepvezérlő + AI Home szabályzó)
2.145.127 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080RXYDGG/EU+MIM-E03FN
8,0 kW Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3, Használati melegvíz tartály nélkül + Mono vezérlő szett (Hydro vezérlőpanel + AI Home szabályzó)
2.141.772 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung EHS TDM+ AE160MXTPGH/EU kültéri egység
16,0 kW-os TDM Plus kültéri egység, R410A, 3 fázis
2.112.896 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160DNZTPH/EU
TDM Plus oldalfali, 2 zónás kivitelű Hydro egység, Wi-Fi modullal, R410A, ~1/~3
2.227.143 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080CXYDGK/EU kültéri egység
8,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R290, 3 fázis
2.081.277 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080RXYDEG/EU+MIM-E03FN
8,0 kW Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~1, Használati melegvíz tartály nélkül + Mono vezérlő szett (Hydro vezérlőpanel + AI Home szabályzó)
2.066.327 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE120RXYDGG/EU kültéri egység
12,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3
2.263.771 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160DXEDGG/EU
EHS Split hőszivattyú kültéri egység, 16 kW, R32, ~3
2.034.203 Ft