Samsung AE120RXYDGG/EU+MIM-E03FN
Tulajdonságok:
- Integrált fűtési, hűtési és melegvízellátási megoldás
- Harmadik féltől származó HMV tartály lehetősége
- SmartThings kompatibilitás (beépített Wi-Fi modullal)
- PV és Smart Grid rendszerek csatlakoztatásának lehetősége
- Kétzónás szabályzás (padlófűtés + radiátorok) lehetősége
- Opcionális kiegészítő elektromos fűtés: 3 kW
- Működési tartomány: Fűtés -25~35 °C; Hűtés 10~46 °C
- Alaptartozék: AI Home 7" érintőképernyős vezetékes szabályzó
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 940*1420*330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~35 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 111 |
| Kültéri zajszint (dB) | 50 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 12 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 12 |
| Teljesítmény hűtés! | 12kW |
| Teljesítmény hűtés | 12 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNWTPH/EU
TDM Plus ClimateHub beépített tartályos Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi modullal, R410A, ~1/~3
2.700.771 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNWSPG/EU
EHS Split ClimateHub beépített tartályos Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi modullal, R32, ~1/~3
2.641.034 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE120CXYDGK/EU
12,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R290, 3 fázis
2.716.525 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080BXYDEG/EU kültéri egység
8,0 kW-os Mono HT Quiet hőszivattyú kültéri egység, R32, ~1
2.744.788 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE120CXYDEK/EU kültéri egység
12,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R290, 1 fázis
2.586.403 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE120RXYDEG/EU+MIM-E03FN
12,0 kW Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~1, Használati melegvíz tartály nélkül + Mono vezérlő szett (Hydro vezérlőpanel + AI Home szabályzó)
2.562.710 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160RXYDGG/EU kültéri egység
16,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3
2.538.195 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160RXYDEG/EU+MIM-E03FN
16,0 kW Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~1, Használati melegvíz tartály nélkül + Mono vezérlő szett (Hydro vezérlőpanel + AI Home szabályzó)
2.824.099 Ft