Samsung AE140BXYDEG/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 1270 x 1018 x 530 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -30~43 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 137 |
| Kültéri zajszint (dB) | 47 dB(A) |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 14 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 14 |
| Teljesítmény hűtés | 14 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AE160HCTPGS/EU
EHS Quint hőszivattyú kültéri egység, 16,0 kW, R32, ~3
3.699.853 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE120BXYDEG/EU kültéri egység + MIM-E03FN
12,0 kW-os Mono HT magas hőmérsékletű hőszivattyú kültéri egység, 1 fázis
3.635.587 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE120BXYDGG/EU kültéri egység + MIM-E03FN
12,0 kW-os Mono HT magas hőmérsékletű hőszivattyú kültéri egység, 3 fázis
3.797.803 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE140BXYDGG/EU kültéri egység
14,0 kW-os Mono HT Quiet hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3
3.879.657 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160HCTPES/EU
EHS Quint hőszivattyú kültéri egység, 16,0 kW, R32, ~1
3.497.393 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160CXYDGK/EU kültéri egység + MIM-E03FN
16,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R290, 3 fázis + Új Mono vezérlő szett (Hydro szelepvezérlő + AI Home szabályzó)
3.453.210 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE120BXYDGG/EU kültéri egység
12,0 kW-os Mono HT Quiet hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3
3.390.429 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160CXYBGK/EU kültéri egység
16,0 kW-os Mono R290 Pump hőszivattyú kültéri egység, hidraulikai modul, R290, 3 fázis
3.375.801 Ft