Samsung AE160CXYDEK/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R290 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 35°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 10 ~ 46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 140 |
| Kültéri zajszint (dB) | 51 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.7 |
| SEER jósági tényező hűtés | 5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 16 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 16 |
| Teljesítmény hűtés | 16 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AE120CXYBEK/EU kültéri egység
12,0 kW-os Mono R290 Pump hőszivattyú kültéri egység, hidraulikai modul, R290, 1 fázis
2.909.703 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080BXYDGG/EU kültéri egység
8,0 kW-os Mono HT Quiet hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3
2.881.220 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNXMPK/EU
5,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 2 zónás, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.923.330 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNXMPK/EU
14,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 2 zónás, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.923.330 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNXMPK/EU
8,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 2 zónás, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.923.330 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNXMPK/EU
12,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 2 zónás, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.923.330 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNXMPK/EU
16,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 2 zónás, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.923.330 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160RXYDGG/EU+MIM-E03FN
16,0 kW Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3, Használati melegvíz tartály nélkül + Mono vezérlő szett (Hydro vezérlőpanel + AI Home szabályzó)
2.945.569 Ft