Samsung AE260RNWSEG/EU 9kW
Tulajdonságok:
- Integrált fűtési, hűtési és melegvízellátási megoldás
- Kétzónás szabályzás (padlófűtés + radiátorok) lehetősége
- Beépített, nagy térfogatú HMV tartállyal (200&260 L)
- Kiegészítő fűtőpatron: ~1: 2 (4/6) kW; ~3: 6 kW
- Az energiafogyasztás nyomonkövetése a távirányítón
- SmartThings kompatibilitás (opc. Wi-Fi készlettel)
- PV és Smart Grid rendszerek csatlakoztatásának lehetősége
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 595 x 1800 x 700 |
| Beltéri súly (kg) | 146 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 26 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~35 °C |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.45 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 9 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 8.7 |
| Teljesítmény hűtés! | 9kW |
| Teljesítmény hűtés | 9 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AE260RNWSEG/EU 4,4
4,4 kW-os Split beépített tartályos Hydro egység, 260 liter, 1 fázis
2.291.845 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE260RNWSEG/EU 6,0
6,0 kW-os Split beépített tartályos Hydro egység, 260 liter, 1 fázis
2.291.845 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080CXYBEK/EU kültéri egység
8,0 kW-os Mono R290 Pump hőszivattyú kültéri egység, hidraulikai modul, R290, 1 fázis
2.289.354 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE120RXYDGG/EU kültéri egység
12,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3
2.263.771 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNWMPK/EU/16,0
16,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.351.830 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNWMPK/EU/14,0
14,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.351.830 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNWMPK/EU/5,0
5,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.351.830 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNWMPK/EU/8,0
8,0 kW-os Mono beépített tartályos Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi, ~1/~3
2.351.830 Ft