Samsung AE260RNWSGG/EU
Tulajdonságok:
- Integrált fűtési, hűtési és melegvízellátási megoldás
- Kétzónás szabályzás (padlófűtés + radiátorok) lehetősége
- Beépített, nagy térfogatú HMV tartállyal (200&260 L)
- Kiegészítő fűtőpatron: ~1: 2 (4/6) kW; ~3: 6 kW
- Az energiafogyasztás nyomonkövetése a távirányítón
- SmartThings kompatibilitás (opc. Wi-Fi készlettel)
- PV és Smart Grid rendszerek csatlakoztatásának lehetősége
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 595 x 1800 x 700 |
| Beltéri súly (kg) | 146 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 26 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~35 °C |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.45 |
| SEER jósági tényező hűtés | 5.09 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 9 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 8.7 |
| Teljesítmény hűtés! | 9kW |
| Teljesítmény hűtés | 9 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung EHS TDM+ AE260TNWTEH/EU 9,0
9,0 kW-os TDM Plus beépített tartályos Hydro egység, 260 liter, 1 fázis
2.406.439 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung EHS TDM+ AE260TNWTEH/EU 12,0
12,0 kW-os TDM Plus beépített tartályos Hydro egység, 260 liter, 1 fázis
2.406.439 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung EHS TDM+ AE260TNWTEH/EU 16,0
16,0 kW-os TDM Plus beépített tartályos Hydro egység, 260 liter, 1 fázis
2.406.439 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung EHS TDM+ AE260TNWTEH/EU 4,4
4,4 kW-os TDM Plus beépített tartályos Hydro egység, 260 liter, 1 fázis
2.406.439 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung EHS TDM+ AE260TNWTEH/EU 6,6
6,6 kW-os TDM Plus beépített tartályos Hydro egység, 260 liter, 1 fázis
2.406.439 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080CXYDEK/EU kültéri egység + MIM-E03FN
8,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R290, 1 fázis + Új Mono vezérlő szett (Hydro szelepvezérlő + AI Home szabályzó)
2.398.118 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160RXYDEG/EU kültéri egység
16,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~1
2.416.725 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080CXYBGK/EU kültéri egység
8,0 kW-os Mono R290 Pump hőszivattyú kültéri egység, hidraulikai modul, R290, 3 fázis
2.393.470 Ft