Samsung AJ026TNJDKG/EU multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- S-Plasma ionizátor (alaptartozék)
- Automatikus újraindítás funkció
- Vékony kialakítás: csak 199 milliméteres mélység
- Két különálló levegőkimenet, egy felső (hűtésre) és egy alsó (fűtésre), a rétegződés elkerülése érdekében
- Hosszú élettartamú, mosható szűrő
- Alaptartozék: Infravörös vezeték nélküli távirányító
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 30 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 720 x 620 x 199 |
| Beltéri súly (kg) | 15.7 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 36/32/27 dB |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 9/7,8/6,7 m³/min |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 2.9 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.6 |
| Teljesítmény hűtés! | 2.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 2.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F09C1ABNEU WindFree™ Avant S2 Black oldalfali multi beltéri egység
2,5 kW WindFree™ Avant S2 Black HUZATMENTES oldalfali beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
231.764 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung WindFree™ AJ035TNNDKG/EU 4-utas, 600x600 kazettás beltéri egység
3,5 kW-os WindFree™ HUZATMENTES 4-utas, 600x600 kazettás beltéri egység
229.097 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F12C1AWNEU WindFree™ Avant S2 oldalfali multi beltéri egység
3,5 kW WindFree™ Avant S2 HUZATMENTES oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
247.362 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F09C1AWNEU WindFree™ Avant S2 oldalfali multi beltéri egység
2,5 kW WindFree™ Avant S2 HUZATMENTES oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
222.849 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H07C1AWNEU WindFree Première oldalfali multi beltéri egység fehér színben
2,0 kW WindFree Première oldalfali multi beltéri egység fehér színben
253.563 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung WindFree™ AJ035TN1DKG/EU 1-utas kazettás multi beltéri egység
3,5 kW-os WindFree™ HUZATMENTES 1-utas kazettás multi beltéri egység
256.422 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F12C1ABNEU WindFree™ Avant S2 Black oldalfali multi beltéri egység
3,5 kW WindFree™ Avant S2 Black HUZATMENTES oldalfali beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
257.256 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F18C1AHNEU Cebu S2 oldalfali multi beltéri egység
5,0 kW Cebu S2 oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
216.706 Ft