Samsung AJ052TXJ3KG/EU multi kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 880 x 638 x 310 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 44.5 |
| Kültéri zajszint (dB) | 46/48 |
| Légszállítás (m3/perc) | 45 m³/min |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.51 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6.3 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.2 |
| Teljesítmény hűtés! | 5.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H24C1AWNEU WindFree Première oldalfali multi beltéri egység fehér színben
6,5 kW WindFree Première oldalfali multi beltéri egység fehér színben
625.752 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AJ050TXJ2KG/EU multi kültéri egység
5,0 kW-os inverteres multi kültéri egység, maximum 2 db beltéri egységhez
616.416 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AJ068TXJ3KG/EU multi kültéri egység
6,8 kW-os inverteres multi kültéri egység, maximum 3 db beltéri egységhez
811.553 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AJ040TXJ2KG/EU multi kültéri egység
4,0 kW-os inverteres multi kültéri egység, maximum 2 db beltéri egységhez
536.256 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F24C1AWNEU WindFree™ Avant S2 oldalfali multi beltéri egység
6,5 kW WindFree™ Avant S2 HUZATMENTES oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
502.836 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H18C1AWNEU WindFree Première oldalfali multi beltéri egység fehér színben
5,0 kW WindFree Première oldalfali multi beltéri egység fehér színben
474.054 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR60F24C1AWNEU WindFree™ Comfort S2 oldalfali multi beltéri egység
6,5 kW WindFree™ Comfort S2 HUZATMENTES oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
382.419 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F18C1AWNEU WindFree™ Avant S2 oldalfali multi beltéri egység
5,0 kW WindFree™ Avant S2 HUZATMENTES oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
380.937 Ft