Samsung AM180AXVGGH/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R410A |
| Kültéri méret (mm) | 1295 x 1695 x 765 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | - 5 ~ 50 ℃ |
| Kültéri súly (kg) | 268 |
| Kültéri zajszint (dB) | 59/63 dB(A) |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 50.4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 50.4 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AM040BXMDEH/EU kültéri egység
12,1 kW-os DVM S Eco kültéri egység, 2 csöves, R410A, 1 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM100AXVGGH/EU kültéri egység
28,0 kW-os DVM S2 Premium kültéri egység, 2 csöves, R410A, 3 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM045AN4PKH/EU beltéri egység
4,5 kW-os DVM WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM071MNLDEH/EU beltéri egység
7,1 kW-os DVM Alacsony ESP mennyezeti légcsatornázható beltéri egység (beépített cseppvízszivattyúval), R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM112JNCDKH/EU beltéri egység
11,2 kW-os DVM Nagy mennyezet alatti beltéri egység, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM071KNTDEH/EU beltéri egység
6,8 kW-os DVM Boracay oldalfali beltéri egység, EEV nélkül, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM060BXMDER/EU kültéri egység
15,5 kW-os DVM S Eco kültéri egység, 2/3 csöves, R410A, 1 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM100MXWANR/EU kültéri egység
28,0 kW-os DVM S Water kültéri egység, 2/3 csöves, R410A, 3 fázis