Samsung AM220AXVAGH/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R410A |
| Kültéri méret (mm) | 1295 x 1695 x 765 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | - 5 ~ 50 ℃ |
| Kültéri súly (kg) | 301 |
| Kültéri zajszint (dB) | 64/65 dB(A) |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 61.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 61.6 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AM080BXMDGH/EU kültéri egység
22,4 kW-os DVM S Eco kültéri egység, 2 csöves, R410A, 3 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM180AXVGGH/EU kültéri egység
50,4 kW-os DVM S2 Premium kültéri egység, 2 csöves, R410A, 3 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM045NNNDEH/EU beltéri egység
4,5 kW-os DVM WindFree™ 4-utas 600x600 kazettás beltéri egység, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM112MNLDKH/EU beltéri egység
11,2 kW-os DVM Alacsony ESP mennyezeti légcsatornázható beltéri egység (beépített cseppvízszivattyúval), R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM036FNFDEH/EU beltéri egység
3,6 kW-os DVM Padlón álló burkolat nélküli beltéri egység, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM022KNQDEH/EU beltéri egység
2,2 kW-os DVM Boracay oldalfali beltéri egység, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM160AXVDGH/EU kültéri egység
45,0 kW-os DVM S2 Essential kültéri egység, 2 csöves, R410A, 3 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM200MXWANR/EU kültéri egység
56,0 kW-os DVM S Water kültéri egység, 2/3 csöves, R410A, 3 fázis