Samsung AR70F18C1AWNEU + AR70F18C1AWXEU WindFree™ Avant S2 oldalfali split klíma Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 1055 x 299 x 215 |
| Beltéri súly (kg) | 12,3 kg |
| Beltéri zajszint (H/L) | 41/25 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 880 x 638 x 310 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 30,7 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 51 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.1 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.2 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H15C1AWNEU + AR70H15C1AWXEU WindFree Première oldalfali split klíma
4,3 kW WindFree Première beltéri egység fehér színben + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
769.572 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H18C1AWNEU + AR70H18C1AWXEU WindFree Première oldalfali split klíma
5,0 kW WindFree Première beltéri egység fehér színben + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
939.644 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR60F24C1AWNEU + AR60F24C1AWXEU WindFree™ Comfort S2 oldalfali split klíma
6,5 kW WindFree™Comfort S2 HUZATMENTES oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
956.051 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR60F18C1AWNEU + AR60F18C1AWXEU WindFree™ Comfort S2 oldalfali split klíma
5,0 kW WindFree™Comfort S2 HUZATMENTES oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
724.282 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F24C1AHNEU + AR50F24C1AHXEU Cebu S2 oldalfali split klíma
6,5 kW Cebu S2 oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
715.127 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F15C1AWNEU + AR70F15C1AWXEU WindFree™ Avant S2 oldalfali split klíma
4,3 kW WindFree™ Avant S2 HUZATMENTES oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
693.308 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F24C1BHNEU + AR50F24C1BHXEU Luzon S2 oldalfali split klíma
6,5 kW Luzon S2 oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
687.563 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H12CAABNEU + AR70H12CAAWXEU WindFree Première + oldalfali split klíma
3,5 kW WindFree Première+ beltéri egység Soapstone Charcoal színben + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
678.444 Ft