Samsung EHS TDM+ AE066MXTPEH/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R410A |
| Kültéri méret (mm) | 880 x 793 x 310 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~35 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 61 |
| Kültéri zajszint (dB) | 48/47 dB |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.41 |
| SEER jósági tényező hűtés | 4.92 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 6.7 |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung EHS TDM+ AE044MXTPEH/EU kültéri egység
4,4 kW-os TDM Plus kültéri egység, R410A, 1 fázis
894.295 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE090RXEDGG/EU kültéri egység
9,5 kW-os Split hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3
1.131.409 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE040RXEDEG/EU kültéri egység
4,4 kW-os Split kültéri egység, 1 fázis
689.404 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung EHS TDM+ AE090MXTPEH/EU kültéri egység
9,0 kW-os TDM Plus kültéri egység, R410A, 1 fázis
1.226.462 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung EHS TDM+ AE090MXTPGH/EU kültéri egység
9,0 kW-os TDM Plus kültéri egység, R410A, 3 fázis
1.262.825 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160DNYMPK/EU
5,0 kW-os Mono oldalfali Hydro egység, Wi-Fi, ~1/~3
1.286.063 Ft