Daikin EBLA09DW1 kültéri egység
Tulajdonságok:
- Daikin Altherma 3 Monoblokk, R-32-es hűtőközeggel, 9 kW-os kivitel, 3 fázisú, hűtő-fűtő kültéri egység. Különálló elektromos fűtés (EKLBUHCB6W1) használata kötelező!
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 870 x 1380 x 460 |
| Kültéri súly (kg) | 147 kg |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.82 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 9.3 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 9.3 |
| Teljesítmény hűtés | 9.3 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Daikin
Daikin ETVX16S23E9W7 beltéri egység
Altherma 3 H HT R-32 padlón álló beltéri egység fűtő-hűtő alkalmazásokhoz
3.492.020 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin ETSH16P50E7 beltéri egység
Altherma 3 H HT ECH2O csak fűtő beltéri egység
3.502.389 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin ETVZ16S18E6V7 beltéri egység
Altherma 3 H HT R-32 padlón álló kétzónás beltéri egység csak fűtő alkalmazásokhoz
3.471.280 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin EPRA18DV37 kültéri egység
Altherma 3 H HT (magas előremenő vízhőmérséklet) 1 fázisú kültéri egység
3.470.761 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin ERLA16DW17 kültéri egység
Altherma 3 R (TBM) R-32 16 kW kültéri egység
3.507.923 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin EHSXB08P30E beltéri egység
Altherma 3 R ECH2O fűtő-hűtő beltéri egység
3.458.701 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin EBVX11S23D9W beltéri egység
Altherma padlón álló kompakt beltéri egység fűtési és hűtési alkalmazásokhoz.
3.518.441 Ft