Daikin FTXA25CW/RXA25A8 STYLISH oldalfali split klíma Biztosítsa a kellemes otthoni hőmérsékletet bárhonnan, bármikor
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 30 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 295x798x189 |
| Beltéri súly (kg) | 12 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 40/25/19 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A+++ |
| Függőleges csövezési távolság (m) | 15 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 550x765x285 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~18 |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~46 |
| Kültéri súly (kg) | 32 |
| Kültéri zajszint (dB) | 59 |
| Légszállítás (m3/perc) | 11,5/9,0/6,1/4,6 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 5.15 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.75 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 2.8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 2.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 2.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
| Vízszintes csövezési távolság (m) | 20 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA25CB/RXA25A8 STYLISH oldalfali split klíma
2,5 kW STYLISH fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.020.434 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA20CS/RXA20A8 STYLISH oldalfali split klíma
2,0 kW STYLISH ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
986.862 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA25CS/RXA25A8 STYLISH oldalfali split klíma
2,5 kW STYLISH ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.034.494 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ20AW9/RXJ20A9
2,0kW EMURA matt kristályfehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.035.722 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXF71F/RXF71D9
7,1 kW-os Sensira Split beltéri egység + kültéri egység + infravörös távirányító
1.035.761 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXP60N/RXP60N9
6,0kW Split Comfora inverteres oldalfali beltéri komfort sorozat fűtésre optimalizált infrás távirányítóval + kültéri egység
1.040.333 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ20AB9/RXJ20A9
2,0kW EMURA matt fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.047.904 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA20CB/RXA20A8 STYLISH oldalfali split klíma
2,0 kW STYLISH fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
967.003 Ft