Daikin FTXA35CB/RXA35A8 STYLISH oldalfali split klíma
Tulajdonságok:
- A kellemes hőmérséklet érdekében a Coanda-hatás optimalizálja a légáramlást. A speciálisan kialakított lamellák használatával a légáramlat jobb fókuszálása lehetővé teszi a még jobb hőmérséklet-elosztást a teljes szobában
- Az intelligens hőérzékelő meghatározza a helyiség aktuális hőmérsékletét, és egyenletesen osztja el a levegőt a helyiségben, mielőtt olyan légáramoltatási programra kapcsol, amely a meleg vagy a hideg levegőt a szükséges területre irányítja
- Gyakorlatilag nem hallható: a készülék olyan csendben működik, hogy el is fogja felejteni, hogy ott van.
- Akár A +++ szezonális hatékonysági értékek hűtés és fűtés terén a modern technológiának és a beépített intelligenciának köszönhetően.
- A Flash Streamer elektronok alkalmazásával kémiai reakciót indít el a levegőben szálló részecskékkel, ezáltal lebontja az olyan allergéneket, mint a pollenek és a gombák, illetve eltávolítja a zavaró szagokat, így jobb minőségű, tisztább levegőt biztosít
- Hangalapú parancsok az Amazon Alexa vagy a Google Assistant használatával az olyan fő funkciók kezeléséhez, mint a beállított érték, üzemmód, ventilátorsebesség, stb.
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 295x798x189 |
| Beltéri súly (kg) | 12 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 41/25/19 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A+++ |
| Függőleges csövezési távolság (m) | 15 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 550x765x285 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~18 |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~46 |
| Kültéri súly (kg) | 32 |
| Kültéri zajszint (dB) | 61 |
| Légszállítás (m3/perc) | 11,9/9/6,1/4,9 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 5.15 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.73 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.4 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
| Vízszintes csövezési távolság (m) | 20 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA35CW/RXA35A8 STYLISH oldalfali split klíma
3,5 kW STYLISH fehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.131.654 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ25AS9/RXJ25A9
2,5kW EMURA ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.121.766 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXTP25A/RXTP25A
2,5kW Split Comfora inverteres oldalfali beltéri komfort sorozat fűtésre optimalizált infrás távirányítóval + kültéri egység
1.105.943 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ25AB9/RXJ25A9
2,5kW EMURA matt fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.105.756 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA35CS/RXA35A8 STYLISH oldalfali split klíma
3,5 kW STYLISH ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.185.568 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ25AW9/RXJ25A9
2,5kW EMURA fehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.092.919 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXM42A/RXM42A
4,2kW PERFERA oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.090.488 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ20AS9/RXJ20A9
2,0kW EMURA ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.070.516 Ft