Daikin FTXJ20AB9/RXJ20A9
Tulajdonságok:
- Daikin Flash Streamer technológia: nagyteljesítményű légtisztítás
- Tökéletes hőmérséklet-elosztás a Coanda-hatásnak köszönhetően
- Intelligens hőérzékelő: a légáramlás módosítása hőmérséklet-eltérés érzékelésekor
- Hőfokozás: gyors melegítés indítás során (csak pár esetében)
- Ikonikus dizájn fekete színben
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 305x900x214 |
| Beltéri súly (kg) | 12 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 552x840x350 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20~24 |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~50 |
| Kültéri súly (kg) | 32 |
| Kültéri zajszint (dB) | 47 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 5.15 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.75 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 2.5 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2 |
| Teljesítmény hűtés! | 2kW |
| Teljesítmény hűtés | 2 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Daikin
Daikin FTXP60N/RXP60N9
6,0kW Split Comfora inverteres oldalfali beltéri komfort sorozat fűtésre optimalizált infrás távirányítóval + kültéri egység
1.040.333 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXF71F/RXF71D9
7,1 kW-os Sensira Split beltéri egység + kültéri egység + infravörös távirányító
1.035.761 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ20AW9/RXJ20A9
2,0kW EMURA matt kristályfehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.035.722 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA25CS/RXA25A8 STYLISH oldalfali split klíma
2,5 kW STYLISH ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.034.494 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ20AS9/RXJ20A9
2,0kW EMURA ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.070.516 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA25CB/RXA25A8 STYLISH oldalfali split klíma
2,5 kW STYLISH fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.020.434 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA25CW/RXA25A8 STYLISH oldalfali split klíma
2,5 kW STYLISH fehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.009.160 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXM42A/RXM42A
4,2kW PERFERA oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.090.488 Ft