Daikin FTXTP35A/RXTP35A
Tulajdonságok
- Garantált fűtési teljesítmény alacsony kültéri hőmérsékleten, akár -25°C-ig
- Az egység kompakt méretei miatt ideális felújítási projektekhez, különösen ajtó fölötti elhelyezéshez
- Szezonális hatékonysági értékek: teljes körű A +++ hűtés és fűtés esetében
- Daikin Residential vezérlő: vezérelje a beltéri egységet helyi hálózaton vagy interneten keresztül bárhonnan
- Helytakarékos, modern, falra szerelhető kivitel
- Hangalapú parancsok az Amazon Alexa vagy a Google Assistant használatával az olyan fő funkciók kezeléséhez, mint a beállított érték, üzemmód, ventilátorsebesség, stb.
- Az R32-es hűtőközeggel működő berendezések az R-410A hűtőközeghez képest 68%-kal csökkentik a környezeti hatásokat, ami a magas energia hatékonyságnak köszönhetően alacsonyabb energia fogyasztást eredményez
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 285x770x225 |
| Beltéri súly (kg) | 9 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 58 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A++ |
| Függőleges csövezési távolság (m) | 15 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 551x763x312 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~18 |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~46 |
| Kültéri súly (kg) | 38 |
| Kültéri zajszint (dB) | 61 |
| Légszállítás (m3/perc) | 10,6/7,7/5,3/4,3 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.81 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.2 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6.7 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 4.4 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
| Vízszintes csövezési távolság (m) | 20 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Daikin
Daikin FTXP71N/RXP71N9
7,1kW Split Comfora inverteres oldalfali beltéri komfort sorozat fűtésre optimalizált infrás távirányítóval + kültéri egység
1.248.126 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ35AB9/RXJ35A9
3,4kW EMURA fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.239.398 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXTM30A/RXTM30A
3,0kW Split Perfera inverteres oldalfali beltéri komfort sorozat fűtésre optimalizált infrás távirányítóval + kültéri egység
1.263.038 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXM50A/RXM50A8
5,0kW PERFERA oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.229.172 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ35AW9/RXJ35A9
3,4kW EMURA fehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.225.165 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ35AS9/RXJ35A9
3,4kW EMURA ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.286.549 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA35CS/RXA35A8 STYLISH oldalfali split klíma
3,5 kW STYLISH ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.185.568 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXTA30CW/RXTA30C
3,0 kW Daikin Nepura Stylish fehér színű inverteres beltéri egység infrás távirányítóval + kültéri egység
1.308.967 Ft