Midea MHC-V6W/D2N8-BE30
Tulajdonságok:
- Energiatakarékos működés
- Csendes működés
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 1295 x 792 x 429 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 35°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -5 ~ 43 °C |
| Kültéri súly (kg) | 98 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6.35 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 7 |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
MDV MDVC-V9WD2ER8-P Monoblokkos hőszivattyú
9,0 kW-os MDV Power monoblokkos hőszivattyú
1.149.350 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHC-V6W/D2N8-B2E30 Monoblokkos hőszivattyú
6 kW-os Midea M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
1.527.810 Ft
Gyártó: Midea
MDV MDVC-V12WD2BR8-P Monoblokkos hőszivattyú
12,0 kW-os MDV Power monoblokkos hőszivattyú
1.596.390 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHA-V8W/D2N8-B/ HB-A100/CD30GN8-B
8 kW-os M-Thermál Osztott hőszivattyú - 1 fázisú
1.628.140 Ft
Gyártó: Midea
MDV MDVC-V16WD2BR8-P Monoblokkos hőszivattyú
16,0 kW-os MDV Power monoblokkos hőszivattyú
1.661.160 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHC-V10W/D2N8-B2E30 Monoblokkos hőszivattyú
10,0 kW-os Midea M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
1.684.020 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHA-V6W/D2N8-B2 / HB-A60/CD30GN8-B2
6 kW-os M-Thermál Osztott hőszivattyú - 1 fázisú, fekete
1.690.370 Ft