Samsung AM080AXVGGH/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R410A |
| Kültéri méret (mm) | 930 x 1695 x 765 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | - 5 ~ 50 ℃ |
| Kültéri súly (kg) | 194 |
| Kültéri zajszint (dB) | 53/58 dB(A) |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 22.4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 22.4 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AM022ANMPKH/EU beltéri egység
2,2 kW-os DVM Közepes ESP (Duct S) mennyezeti légcsatornázható beltéri egység (beépített cseppvízszivattyúval), R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM056FNFDEH/EU beltéri egység
5,6 kW-os DVM Padlón álló burkolat nélküli beltéri egység, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM036KNQDEH/EU beltéri egység
3,6 kW-os DVM Boracay oldalfali beltéri egység, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM120BXMWGH/EU kültéri egység
33,5 kW-os DVM S Eco kültéri egység, 2 csöves, R410A, 3 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM200AXVGGH/EU kültéri egység
56,0 kW-os DVM S2 Premium kültéri egység, 2 csöves, R410A, 3 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM060NNNDEH/EU beltéri egység
6,0 kW-os DVM WindFree™ 4-utas 600x600 kazettás beltéri egység, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM022NN1DKH/EU beltéri egység
2,2 kW-os DVM WindFree™ 1-utas kazettás beltéri egység, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM128ANMPKH/EU beltéri egység
12,8 kW-os DVM Közepes ESP (Duct S) mennyezeti légcsatornázható beltéri egység (beépített cseppvízszivattyúval), R410A