Syen SOH18CH-E32DA1A oldalfali split klíma
Tulajdonságok:
- G10 inverter technológia
- Wi-Fi vezérlés
- -15°C Fűtési működési tartomány
- I-Feel funkció
- 8°C-os temperálás
- Többszörös szűrőrendszer
- Cold Plasma szűrő
- 3D légáram
- H-tarifa igényelhető
- LED kijelző
- „Turbo” hűtés
- Csendes üzemmód
- Kellemes éjszakai mód
- 24 órás időzítő
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 943 x 333 x 246 |
| Beltéri súly (kg) | 13 kg |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 732 x 555 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~43°C |
| Kültéri súly (kg) | 27,5 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 55 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.2 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.2 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 4.6 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Syen
Syen SOH18MN-E32DA1D2
5,3 kW Muse Next inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
425.831 Ft
Gyártó: Syen
Syen SOH24CH-E32DA1A oldalfali split klíma
6,2 kW Charm inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység
469.773 Ft
Gyártó: Syen
Syen SOH12MN-E32DA1D oldalfali split klíma
3,5 kW Syen Muse Next inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység
289.814 Ft
Gyártó: Syen
Syen SOH24MN-E32DA1A2
7,1 kW Muse Next inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
512.191 Ft
Gyártó: Syen
Syen SOH09MN-E32DA1A oldalfali split klíma
2,7 kW Syen Muse Next inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység
273.431 Ft
Gyártó: Syen
Syen SOH12CH-E32DA1D oldalfali split klíma
3,2 kW Charm inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység
239.903 Ft
Gyártó: Syen
Syen SOH09CH-E32DA1B oldalfali split klíma
2,7 kW Charm inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység
231.267 Ft