Gree GWHD(14)NK6OO multi kültéri egység
Tulajdonságok:
- Fűtés -22°C külső hőmérsékletig
- H-tarifa igényelhető
- Karter és csepptálca fűtés
- G10 Inverter technológia
- Intelligens leolvasztás
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 822 x 352 x 550 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -22~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~43 °C |
| Kültéri súly (kg) | 30 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 52 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.2 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.2 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 4.4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 4.1 |
| Teljesítmény hűtés! | 4kW |
| Teljesítmény hűtés | 4 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Gree
Gree GWHD(18)NK6OO multi kültéri egység
5,2 kW-os Multi kültéri egység max 2 beltérihez
465.455 Ft
Gyártó: Gree
Gree GEH18AA-K6DNA1E/I Konzol multi beltéri egység
5,2 kW-os Konzol multi beltéri egység
305.689 Ft
Gyártó: Gree
Gree GKH(24)EC-K6DNA6A/I Kazettás multi beltéri egység
7,1 kW-os Kazettás multi beltéri egység
299.593 Ft
Gyártó: Gree
Gree GTH(18)CA-K6DNA1A/I multi beltéri egység
4,5 kW-os Parapet multi beltéri egység
290.195 Ft
Gyártó: Gree
Gree GFH(18)CB-K6DNA1B/I Légcsatornás multi beltéri egység
5 kW-os Légcsatornás multi beltéri egység
289.306 Ft
Gyártó: Gree
Gree GKH(18)EB-K6DNA5A/I Kazettás multi beltéri egység
4,5 kW-os Kazettás multi beltéri egység
273.685 Ft
Gyártó: Gree
Gree GEH12AA-K6DNA1E/I Konzol multi beltéri egység
3,5 kW-os Konzol multi beltéri egység
261.620 Ft
Gyártó: Gree
Gree GTH(12)CA-K6DNA1A/I Parapet multi beltéri egység
3,5 kW-os Parapet multi beltéri egység
250.825 Ft