Daikin FTXJ50AW9/RXJ50A9
Tulajdonságok:
- Daikin Flash Streamer technológia: nagyteljesítményű légtisztítás
- Tökéletes hőmérséklet-elosztás a Coanda-hatásnak köszönhetően
- Intelligens hőérzékelő: a légáramlás módosítása hőmérséklet-eltérés érzékelésekor
- Hőfokozás: gyors melegítés indítás során (csak pár esetében)
- Lenyűgöző formák fehér színben is
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 305x900x214 |
| Beltéri súly (kg) | 12 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 734x954x408 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20~24 |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~50 |
| Kültéri súly (kg) | 50 |
| Kültéri zajszint (dB) | 49 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.33 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Daikin
Daikin FTXZ35N/RXZ35N URURU SARARA oldalfali split klíma
3,5 kW URURU SARARA oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.608.071 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ50AB9/RXJ50A9
5,0kW EMURA fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.622.810 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA50CS/RXA50B8
5,0kW STYLISH ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.547.583 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXZ25N/RXZ25N URURU SARARA oldalfali split klíma
2,5 kW URURU SARARA oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.540.876 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ50AS9/RXJ50A9
5,0kW EMURA ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.676.573 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ42AS9/RXJ42A9
4,2kW EMURA ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.531.673 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA50CB/RXA50B8
5,0kW STYLISH fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.500.364 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ42AB9/RXJ42A9
4,2kW EMURA fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.500.114 Ft