Daikin FTXZ35N/RXZ35N URURU SARARA oldalfali split klíma
Tulajdonságok:
- Párásítás, párátlanítás, szellőztetés, légtisztítás, fűtés és hűtés egyedülálló kombinációja egyetlen rendszerben
- 3-zónás mozgásérzékelő: más lesz a légáramlás mértéke ott, ahol emberek tartózkodnak és ott, ahol nincs senki. Az érzékelést 3 irányban végzi: balra, előre és jobbra. Ha nem észleli senki jelenlétét, a készülék automatikusan energiatakarékos opcióra kapcsol.
- Daikin Residential vezérlő: vezérelje a beltéri egységet helyi hálózaton vagy interneten keresztül bárhonnan
- Az automatikusan tisztuló szűrővel nincs szükség a szűrők tisztítására
- Szezonális hatékonysági értékek: teljes körű A +++ hűtés és fűtés esetében
- Hangalapú parancsok az Amazon Alexa vagy a Google Assistant használatával az olyan fő funkciók kezeléséhez, mint a beállított érték, üzemmód, ventilátorsebesség, stb.
- Különösen csendes működés közben: alig hallható A hangnyomás szint lecsökken 19 dbA-re !
- A 3D légszállítás egyesíti az automatikus függőleges és vízszintes légterelést, hogy a hideg/meleg levegő áramlása még a nagy terek sarkaihoz is eljusson
- Reddot design díj nyertese 2013-ban
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 295x798x372 |
| Beltéri súly (kg) | 15 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 42/27/19 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A+++ |
| Függőleges csövezési távolság (m) | 8 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 693x795x300 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20~18 |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~43 |
| Kültéri súly (kg) | 50 |
| Kültéri zajszint (dB) | 48 |
| Légszállítás (m3/perc) | 12,1/5,6/4,0 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 5.73 |
| SEER jósági tényező hűtés | 9 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
| Vízszintes csövezési távolság (m) | 10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ50AW9/RXJ50A9
5,0kW EMURA fehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.605.058 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ50AB9/RXJ50A9
5,0kW EMURA fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.622.810 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA50CS/RXA50B8
5,0kW STYLISH ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.547.583 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXZ25N/RXZ25N URURU SARARA oldalfali split klíma
2,5 kW URURU SARARA oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.540.876 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ50AS9/RXJ50A9
5,0kW EMURA ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.676.573 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ42AS9/RXJ42A9
4,2kW EMURA ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.531.673 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA50CB/RXA50B8
5,0kW STYLISH fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.500.364 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ42AB9/RXJ42A9
4,2kW EMURA fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.500.114 Ft