Midea MG2X-24-SP
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- 1W készenléti üzemmód
- 4 irányú légáram
- Turbo üzemmód
- Alvás automata funkció
- Follow me funkció
- Vészhelyzeti üzemmód
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- Csepptálca fűtés
- Gyári Wi-Fi vezérlés
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- Karterfűtés
- Eco mód (25 %)
- π alakú szerelőlap
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Opcionális multi function board
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 88 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 1083 x 244 x 336 |
| Beltéri súly (kg) | 13.6 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 62 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 955 x 673 x 342 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15 ~ 24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 43.9 |
| Kültéri zajszint (dB) | 67 dB(A) |
| Légszállítás (m3/perc) | 1090/770/610 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.4 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 7.3 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 7 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MGA-12-GREY-SP
3,5 kW-os Gaia szürke inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
499.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MGA-12-SP
3,5 kW Gaia inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
499.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MGA-09-GREY-SP
2,6 kW-os Gaia szürke inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
Gyártó: Midea
Midea MGA-09-SP
2,6 kW Gaia inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
Gyártó: Midea
Midea Oasis Plus+ oldalfali split
5,0 kW Midea Oasis Plus+ oldalfali beltéri (MSOPP-17HRFN8) + kültéri egység (MOX430-17HFN8-OPP)
525.870 Ft
Gyártó: Midea
Midea MSEPDU-24HRFN8/MOX430-24HFN8
7,1 kW All Easy Pro beltéri egység+ kültéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
529.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Black oldalfali split
7,1 kW Midea Xtreme Save oldalfali beltéri (MSAGDU-24HRFN8-BL) + kültéri egység (MOX401-24HFN8)
533.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Oasis Plus+ oldalfali split
3,5 kW Midea Oasis Plus+ oldalfali beltéri (MSOPP-12HRFN8) + kültéri egység (MOX330-12HFN8-OPP)
458.518 Ft