Samsung AM080BXMDGH/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R410A |
| Kültéri méret (mm) | 940 x 1420 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20 ~ 24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | - 5 ~ 48 ℃ |
| Kültéri súly (kg) | 115 |
| Kültéri zajszint (dB) | 58/59 dB(A) |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 22.4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 22.4 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AM160AXVDGH/EU kültéri egység
45,0 kW-os DVM S2 Essential kültéri egység, 2 csöves, R410A, 3 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM160AXVGGR/EU kültéri egység
45,0 kW-os DVM S2 Premium kültéri egység, 3 csöves, R410A, 3 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM056NN1DEH/EU beltéri egység
5,6 kW-os DVM WindFree™ 1-utas kazettás beltéri egység, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM056ANMPKH/EU beltéri egység
5,6 kW-os DVM Közepes ESP (Duct S) mennyezeti légcsatornázható beltéri egység (beépített cseppvízszivattyúval), R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM280RNPDKH/EU beltéri egység
28,0 kW-os DVM Oszlop klíma beltéri egység, R410A
Gyártó: Samsung
Samsung AM160TNBFEB/EU beltéri egység
16,0 kW-os DVM Hydro beltéri egység (HT, magas hőfok, kiegészítő R134A fűtőkörrel), 1 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM140AXVAGH/EU kültéri egység
40,0 kW-os DVM S2 Standard kültéri egység, 2 csöves, R410A, 3 fázis
Gyártó: Samsung
Samsung AM056KN4DEH/EU beltéri egység
5,6 kW-os DVM 360 körkazettás beltéri egység, R410A