Samsung AR50F12C1BHNEU + AR50F12C1BHXEU Luzon S2 oldalfali split klíma Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 820 x 299 x 215 |
| Beltéri súly (kg) | 9,1 kg |
| Beltéri zajszint (H/L) | 40/16 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 710 x 540 x 220 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 24,8 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 46 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.6 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AR12TXFYAWKN/XEU Cebu oldalfali split klíma
3,5 kW Cebu oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
341.547 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F12C1AHNEU + AR50F12C1AHXEU Cebu S2 oldalfali split klíma
3,5 kW Cebu S2 oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
351.794 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F09C1AHNEU + AR50F09C1AHXEU Cebu S2 oldalfali split klíma
2,5 kW Cebu S2 oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
316.930 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR09TXFYAWKN/XEU Cebu oldalfali split klíma
2,5 kW Cebu oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
307.699 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F09C1BHNEU + AR50F09C1BHXEU Luzon S2 oldalfali split klíma
2,5 kW Luzon S2 oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
304.717 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F07C1AHNEU + AR50F07C1AHXEU Cebu S2 oldalfali split klíma
2,0 kW Cebu S2 oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
296.014 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR40H12C1BMNEU + AR40H12C1BMXEU AR35 oldalfali split klíma
3,5 kW AR30 beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
280.601 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR40H12C1AMNEU + AR40H12C1AMXEU AR35 oldalfali split klíma
3,5 kW AR35 beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
280.601 Ft