Samsung AR50F18C1BHNEU + AR50F18C1BHXEU Luzon S2 oldalfali split klíma Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1055 x 299 x 215 |
| Beltéri súly (kg) | 12,5 kg |
| Beltéri zajszint (H/L) | 41/25 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 880 x 638 x 310 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 40,1 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 51 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.1 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H07C1ABNEU + AR70H07C1AWXEU WindFree Première oldalfali split klíma
2,0 kW WindFree Première beltéri egység Soapstone Charcoal színben + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
521.320 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR18TXFYAWKN/XEU Cebu oldalfali split klíma
5,0 kW Cebu oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
525.987 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H07C1AWNEU + AR70H07C1AWXEU WindFree Première oldalfali split klíma
2,0 kW WindFree Première beltéri egység fehér színben + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
512.315 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F09C1ABNEU + AR70F09C1AWXEU WindFree™ Avant S2 Black oldalfali split klíma
2,5 kW WindFree™ Avant S2 Black HUZATMENTES oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
504.134 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F18C1AHNEU + AR50F18C1AHXEU Cebu S2 oldalfali split klíma
5,0 kW Cebu S2 oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
541.767 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR40H18C1AMNEU + AR40H18C1AMXEU AR35 oldalfali split klíma
5,3 kW AR35 beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
543.119 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F09C1AWNEU + AR70F09C1AWXEU WindFree™ Avant S2 oldalfali split klíma
2,5 kW WindFree™ Avant S2 HUZATMENTES oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
495.220 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F12C1AWNEU + AR70F12C1AWXEU WindFree™ Avant S2 oldalfali split klíma
3,5 kW WindFree™ Avant S2 HUZATMENTES oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
549.692 Ft