Samsung Entry AR35 AR09TXHQASIN/XEU oldalfali split klíma
Samsung Entry AR35
Biztosítsa, hogy a lélegzete friss és tiszta legyen!
A készülékben található HD Filter hatékonyan eltávolítja a port, a légszennyeződéseket és allergéneket, mint a pollen, penészspóra és állatszőr.
Emellett könnyen tisztítható, egyszerűen öblítse át vízzel a következő használat előtt.
Támogassa egészségét és komfortját a minőségi levegővel!
Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 30 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 805 x 194 x 285 |
| Beltéri súly (kg) | 8.1 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 36/20 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 720 x 270 x 495 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 23.2 |
| Kültéri zajszint (dB) | 55 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.3 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 2.9 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.6 |
| Teljesítmény hűtés! | 2.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 2.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AR40H09C1BMNEU + AR40H09C1BMXEU AR35 oldalfali split klíma
2,6 kW AR30 beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
252.792 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR40H09C1AMNEU + AR40H09C1AMXEU AR35 oldalfali split klíma
2,6 kW AR35 beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
252.792 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung Entry AR35 AR12TXHQASIN/XEU oldalfali split klíma
3,5 kW Entry AR35 oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
264.718 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR40H12C1BMNEU + AR40H12C1BMXEU AR35 oldalfali split klíma
3,5 kW AR30 beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
280.601 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR40H12C1AMNEU + AR40H12C1AMXEU AR35 oldalfali split klíma
3,5 kW AR35 beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
280.601 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F07C1AHNEU + AR50F07C1AHXEU Cebu S2 oldalfali split klíma
2,0 kW Cebu S2 oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
296.014 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F09C1BHNEU + AR50F09C1BHXEU Luzon S2 oldalfali split klíma
2,5 kW Luzon S2 oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
304.717 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR09TXFYAWKN/XEU Cebu oldalfali split klíma
2,5 kW Cebu oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító
307.699 Ft