Samsung AJ052TNJDKG/EU multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- S-Plasma ionizátor (alaptartozék)
- Automatikus újraindítás funkció
- Vékony kialakítás: csak 199 milliméteres mélység
- Két különálló levegőkimenet, egy felső (hűtésre) és egy alsó (fűtésre), a rétegződés elkerülése érdekében
- Hosszú élettartamú, mosható szűrő
- Alaptartozék: Infravörös vezeték nélküli távirányító
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 720 x 620 x 199 |
| Beltéri súly (kg) | 15.7 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 43/39/32 dB |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 11,2/9,9/8,6 m³/min |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.2 |
| Teljesítmény hűtés! | 5.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H09CAABNEU WindFree Première+ oldalfali multi beltéri egység Soapstone Charcoal színben
2,5 kW WindFree Première+ oldalfali multi beltéri egység Soapstone Charcoal színben
312.901 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H12C1AWNEU WindFree Première oldalfali multi beltéri egység fehér színben
3,5 kW WindFree Première oldalfali multi beltéri egység fehér színben
307.828 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H12C1ABNEU WindFree Première oldalfali multi beltéri egység Soapstone Charcoal színben
3,5 kW WindFree Première oldalfali multi beltéri egység Soapstone Charcoal színben
318.811 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H09CAAWNEU WindFree Première+ oldalfali multi beltéri egység Soapstone Charcoal színben
2,5 kW WindFree Première+ oldalfali multi beltéri egység fehér színben
300.867 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AJ052BNMDEG/EU légcsatornázható beltéri egység
5,2 kW-os közepes ESP légcsatornázható beltéri egység, beépített cseppvízszivattyú nélkül
325.860 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AJ035TNLPEG/EU multi beltéri egység
3,5 kW-os alacsony ESP légcsatornázható multi beltéri egység
292.688 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H12CAAWNEU WindFree Première+ oldalfali multi beltéri egység Soapstone Charcoal színben
3,5 kW WindFree Première+ oldalfali multi beltéri egység fehér színben
333.962 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR60F18C1AWNEU WindFree™ Comfort S2 oldalfali multi beltéri egység
5,0 kW WindFree™ Comfort S2 HUZATMENTES oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
289.714 Ft