Samsung AR70F09C1AWNEU WindFree™ Avant S2 oldalfali multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- Háromlépcsős hűtés: Gyorshűtés, Páramentesítés és WindFree™ üzemmód
- Tri-Care szűrő zeolit bevonattal
- AI Auto Comfort (Mesterséges Intelligencia)
- Wi-Fi vezérlés Samsung SmartThings és Bixby hangvezérléssel
- Kompresszor Digital Inverter Boost technológiával
- BLDC motorral közvetlenül hajtott ventilátor
- Hármas védelem: a komp., a ventilátor és a vezérlő túlfeszültség elleni védelmére
- Működési tartomány: Hűtés -10~46 °C; Fűtés -15~24 °C
- Öntisztító leolvasztás (Freeze Wash)
Alaptartozék: SolarCell napelemes, infravörös vezeték nélküli távirányító
Gyártói termékoldalParaméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 30 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 889 x 299 x 215 |
| Beltéri súly (kg) | 9,9 kg |
| Beltéri zajszint (H/L) | 38/16 dB(A) |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3.2 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 2.5kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F18C1AHNEU Cebu S2 oldalfali multi beltéri egység
5,0 kW Cebu S2 oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
216.706 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung WindFree™ AJ035TNNDKG/EU 4-utas, 600x600 kazettás beltéri egység
3,5 kW-os WindFree™ HUZATMENTES 4-utas, 600x600 kazettás beltéri egység
229.097 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F09C1ABNEU WindFree™ Avant S2 Black oldalfali multi beltéri egység
2,5 kW WindFree™ Avant S2 Black HUZATMENTES oldalfali beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
231.764 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F07C1ABNEU WindFree™ Avant S2 Black oldalfali multi beltéri egység
2,0 kW WindFree™ Avant S2 Black HUZATMENTES oldalfali beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
210.905 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AJ026TNJDKG/EU multi beltéri egység
2,6 kW-os konzol (parapet, padlón álló) multi beltéri egység
237.218 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F18C1BHNEU Luzon S2 oldalfali multi beltéri egység
5,0 kW Luzon S2 oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
208.351 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung WindFree™ AJ026TN1DKG/EU 1-utas kazettás multi beltéri egység
2,6 kW-os WindFree™ HUZATMENTES 1-utas kazettás multi beltéri egység
208.063 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70F07C1AWNEU WindFree™ Avant S2 oldalfali multi beltéri egység
2,0 kW WindFree™ Avant S2 HUZATMENTES oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
202.794 Ft