Samsung AR60F18C1AWNEU WindFree™ Comfort S2 oldalfali multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- Háromlépcsős hűtés: Gyorshűtés, Páramentesítés és WindFree™ üzemmód
- AI Auto Comfort (Mesterséges Intelligencia)
- Wi-Fi vezérlés Samsung SmartThings és Bixby hangvezérléssel
- Kompresszor Digital Inverter Boost technológiával
Alaptartozék: SolarCell napelemes, infravörös vezeték nélküli távirányító
Gyártói termékoldalParaméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 1055 x 299 x 215 |
| Beltéri súly (kg) | 12,3 kg |
| Beltéri zajszint (H/L) | 41/25 dB(A) |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H09C1ABNEU WindFree Première oldalfali multi beltéri egység Soapstone Charcoal színben
2,5 kW WindFree Première oldalfali multi beltéri egység Soapstone Charcoal színben
287.218 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AJ035TNLPEG/EU multi beltéri egység
3,5 kW-os alacsony ESP légcsatornázható multi beltéri egység
292.688 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F24C1AHNEU Cebu S2 oldalfali multi beltéri egység
6,5 kW Cebu S2 oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
286.051 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H07CAABNEU WindFree Première+ oldalfali multi beltéri egység Soapstone Charcoal színben
2,0 kW WindFree Première+ oldalfali multi beltéri egység Soapstone Charcoal színben
284.743 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AJ026TNLPEG/EU multi beltéri egység
2,6 kW-os alacsony ESP légcsatornázható multi beltéri egység
281.763 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H09CAAWNEU WindFree Première+ oldalfali multi beltéri egység Soapstone Charcoal színben
2,5 kW WindFree Première+ oldalfali multi beltéri egység fehér színben
300.867 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR70H09C1AWNEU WindFree Première oldalfali multi beltéri egység fehér színben
2,5 kW WindFree Première oldalfali multi beltéri egység fehér színben
277.324 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AR50F24C1BHNEU Luzon S2 oldalfali multi beltéri egység
6,5 kW Luzon S2 oldalfali multi beltéri egység + vezeték nélküli távirányító
275.024 Ft