Samsung AE120BXYDEG/EU kültéri egység Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 1270 x 1018 x 530 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -30~43 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 137 |
| Kültéri zajszint (dB) | 46 dB(A) |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 12 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 12 |
| Teljesítmény hűtés | 12 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AE160CXYBEK/EU kültéri egység
16,0 kW-os Mono R290 Pump hőszivattyú kültéri egység, hidraulikai modul, R290, 1 fázis
3.238.411 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNXSPG/EU
EHS Split ClimateHub beépített tartályos, 2 zónás kivitelű Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi modullal, R32, ~1/~3
3.212.534 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE200DNXTPH/EU
TDM Plus ClimateHub beépített tartályos, 2 zónás kivitelű Hydro egység, 200 liter, Wi-Fi modullal, R410A, ~1/~3
3.272.271 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080BXYDGG/EU kültéri egység + MIM-E03FN
8,0 kW-os Mono HT magas hőmérsékletű hőszivattyú kültéri egység, 3 fázis
3.288.594 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE080BXYDEG/EU kültéri egység + MIM-E03FN
8,0 kW-os Mono HT magas hőmérsékletű hőszivattyú kültéri egység, 1 fázis
3.152.162 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE160CXYDEK/EU kültéri egység + MIM-E03FN
16,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R290, 1 fázis + Új Mono vezérlő szett (Hydro szelepvezérlő + AI Home szabályzó)
3.307.443 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE120CXYDGK/EU kültéri egység + MIM-E03FN
12,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R290, 3 fázis + Új Mono vezérlő szett (Hydro szelepvezérlő + AI Home szabályzó)
3.123.899 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AE125HCTPGS/EU
EHS Quint hőszivattyú kültéri egység, 12,5 kW, R32, ~3
3.085.320 Ft