LG CT12F.NR0 Kazettás multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 570 x 214 x 570 |
| Beltéri súly (kg) | 12.4 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 52 dB(A) |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 9,5/8,0/7,0 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3.9 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG CT12F Kazettás beltéri egység
3,5 kW-os Kazettás beltéri egység dekorpanellel (PT-QAGW0), infrás vezérlővel (PWLSSB21H)
378.029 Ft
Gyártó: LG
LG Art Cool AC24BK.NSK beltéri egység
7,1 kW-os Art Cool beltéri egység fekete
375.464 Ft
Gyártó: LG
LG CT09F.NR0 Kazettás multi beltéri egység
2,6 kW-os Kazettás multi beltéri egység dekorpanellel (PT-QAGW0), vezetékes távirányítóval (PREMTB001)
374.536 Ft
Gyártó: LG
LG CT09F Kazettás beltéri egység
2,6 kW-os Kazettás beltéri egység dekorpanellel (PT-QAGW0), infrás vezérlővel (PWLSSB21H)
371.758 Ft