LG MU2R15.U13 Multi kültéri egység
Tulajdonságok:
- Max. 2 beltéri egységhez
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Csendes működés
- Magasfokú energiahatékonyság
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 770 x 545 x 288 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -18 - +18 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~48 °C |
| Kültéri zajszint (dB) | 47 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.2 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 4.7 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 4.1 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG CT24F.NB0 Kazettás multi beltéri egység
7,1 kW-os Kazettás multi beltéri egység dekorpanellel (PT-AAGW0), vezetékes távirányítóval (PREMTB001)
505.323 Ft
Gyártó: LG
LG CT24F Kazettás beltéri egység
7,1 kW-os Kazettás beltéri egység dekorpanellel (PT-AAGW0), infrás vezérlővel (PWLSSB21H)
502.545 Ft
Gyártó: LG
LG CT18F.NQ0 Kazettás multi beltéri egység
5,3 kW-os Kazettás multi beltéri egység dekorpanellel (PT-QCHW0), vezetékes fali szabályzóval (PREMTB001)
417.534 Ft