LG MU3R21.U22 Multi kültéri egység
Tulajdonságok:
- Max. 3 beltéri egységhez
- Energiatakarékos működés
- Csendes működés
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 88 m2 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 870 x 650 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -18~18 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~48 °C |
| Kültéri zajszint (dB) | 49 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 7 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 6.2 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG CT24F.NB0 Kazettás multi beltéri egység
7,1 kW-os Kazettás multi beltéri egység dekorpanellel (PT-AAGW0), vezetékes távirányítóval (PREMTB001)
505.323 Ft
Gyártó: LG
LG CT24F Kazettás beltéri egység
7,1 kW-os Kazettás beltéri egység dekorpanellel (PT-AAGW0), infrás vezérlővel (PWLSSB21H)
502.545 Ft
Gyártó: LG
LG CT18F.NQ0 Kazettás multi beltéri egység
5,3 kW-os Kazettás multi beltéri egység dekorpanellel (PT-QCHW0), vezetékes fali szabályzóval (PREMTB001)
417.534 Ft
Gyártó: LG
LG Single A UUC1.U40 Multi kültéri egység
7,1 kW-os Single A Multi kültéri egység
740.410 Ft