LG MU2R17.U13 Multi kültéri egység
Tulajdonságok:
- Max. 2 beltéri egységhez
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Csendes működés
- Magasfokú energiahatékonyság
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -18~18 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~48 °C |
| Légszállítás (m3/perc) | 1692 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.3 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 4.7 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG CT24F.NB0 Kazettás multi beltéri egység
7,1 kW-os Kazettás multi beltéri egység dekorpanellel (PT-AAGW0), vezetékes távirányítóval (PREMTB001)
505.323 Ft
Gyártó: LG
LG CT24F Kazettás beltéri egység
7,1 kW-os Kazettás beltéri egység dekorpanellel (PT-AAGW0), infrás vezérlővel (PWLSSB21H)
502.545 Ft
Gyártó: LG
LG Single A UUC1.U40 Multi kültéri egység
7,1 kW-os Single A Multi kültéri egység
740.410 Ft
Gyártó: LG
LG Artcool Gallery LCD A12GA2.NSE Multi beltéri egység
3,5 kW-os Artcool Gallery LCD Multi beltéri egység
754.590 Ft