LG ArtCool Mirror AC12BQ.NSJ Multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Csendes működés
- Plasmaster Ionizátor
- Jet Cool funkció
- Négyirányú pásztázás
- Aktív energiaszabályozás
- WI-FI vezérlés
- Gyors felfűtés
- Kettős védelmet nyújtó szűrő
- Automatikus tisztítás
- Golden Fin
- Alacsony zajszint
- Energiafogyasztás kijelző
- Kellemes légáram funkció
- Készülék diagnosztika okoseszközzel
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 837 x 308 x 192 |
| Beltéri súly (kg) | 9.9 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 19/27/35/41 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 180/252/450/600/750 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.6 |
| Smart Wifi | 1 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG ArtCool Mirror AC12BH.NSJ Multi beltéri egység
3,5 kW-os ArtCool Mirror Multi beltéri egység
170.180 Ft
Gyártó: LG
LG Silence Plus PM07SK.NSA multi beltéri egység
2,1 kW-os Silence Plus multi beltéri egység R32/ R410A kültéri egységekhez
153.182 Ft
Gyártó: LG
LG Silence Plus PM05SK.NSA multi beltéri egység
1,5 kW-os Silence Plus multi beltéri egység
144.225 Ft
Gyártó: LG
LG Silence Plus PC18SK.NSK multi beltéri egység
5,3 kW-os Silence Plus multi beltéri egység R32/ R410A kültéri egységekhez
196.850 Ft
Gyártó: LG
LG S18ET.NSK Silence 2 multi beltéri egység
5,3 kW Silence 2 multi beltéri egység
198.502 Ft
Gyártó: LG
LG S12ET.NSJ Silence 2 multi beltéri egység
3,5 kW Silence 2 multi beltéri egység
126.025 Ft
Gyártó: LG
LG Art Cool AC09BK.NSJ beltéri egység
2,6 kW-os Art Cool beltéri egység fekete
216.290 Ft
Gyártó: LG
LG Art Cool AC12BK.NSJ beltéri egység
3,5 kW-os Art Cool beltéri egység fekete
225.349 Ft