Samsung AC071RN4DKG/EU beltéri egység
Tulajdonságok:
- Kétlépcsős hűtés: Gyorshűtés és WindFree™ hűtés
- Beépített cseppvízszivattyú (750 mmH₂O)
- Négyirányú levegőbefúvás külön-külön állítható lamellákkal
- S-Plasma ionizátor (opcionális)
- Lamellaszög: 34°-68°; Lamellaszélesség: 84 mm
- Beépített páratartalom érzékelő
- Magas mennyezeti üzemmód 4,6 m-es magasságig (12,8-14,0), 3,9 m (11,2), 3,5 m (4,5-9,0)
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 88 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 840 x 204 x 840 |
| Beltéri súly (kg) | 14.5 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 36/33/29 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.2 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 7.1 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BN4PKG/EU kazettás beltéri egység
7,1 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
358.112 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052RNJDKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os konzol (parapet, padlón álló) beltéri egység
349.557 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052BN4PKG/EU kazettás beltéri egység
5,0 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
348.408 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052RN4DKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
348.408 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100BNMPKG/EU légcsatornázható beltéri egység
10,0 kW-os Közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
382.717 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100RNMDKG/EU beltéri egység
10,0 kW-os közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
382.717 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100BN4PKG/EU kazettás beltéri egység
10,0 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
383.346 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100RN4DKG/EU beltéri egység
10,0 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
383.346 Ft