Samsung AC071BNMPKG/EU légcsatornázható beltéri egység
Tulajdonságok:
- Külső statikus nyomástartomány 0-tól 147 Pa-ig
- Hosszú élettartamú, mosható szűrővel
- Automatikus újraindítás funkció
- Opcionális beépíthető/kihelyezett cseppvízszivattyú (750 mmH₂O)
- Működési tartomány: Hűtés -20~52 °C; Fűtés -25~24 °C
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1200 x 250 x 700 |
| Beltéri súly (kg) | 34.5 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 30/27/24 |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.3 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.3 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 6.8 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC071RNMDKG/EU beltéri egység
6,8 kW-os közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
325.396 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BNLDKG/EU légcsatornázható beltéri egység
7,1 kW-os alacsony ESP légcsatornázható beltéri egység
320.302 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BNAPKG/EU beltéri egység
7,1 kW-os WindFree™ oldalfali beltéri egység inverteres
309.871 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071TNXDKG/EU beltéri egység
7,1 kW-os WindFree™ oldalfali beltéri egység
309.871 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071RNCDKG/EU beltéri egység
7,1 kW-os mennyezet alatti flexi beltéri egység
307.551 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BNCPKG/EU beltéri egység
7,1 kW-os Mennyezet alatti beltéri egység
307.551 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052BN4PKG/EU kazettás beltéri egység
5,0 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
348.408 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052RN4DKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
348.408 Ft